Ples Českého rozhlasu nabídne hvězdy hudební scény.
Vystoupí Karel Gott i Lucie Bílá

Palác Žofín bude první březnovou sobotu patřit Reprezentačnímu plesu Českého rozhlasu. Vystoupí Karel Gott, Lucie Bílá, Miro Žbirka, Dasha, Jan Smigmator a další. V čele s dirigentem Vlado Valovičem zahraje Rozhlasový Big Band Gustava Broma, návštěvníci se mohou těšit také na Olgu Šípkovou a Marka Dědíka nebo akrobatické duo DaeMen. Na své si přijdou také milovníci folkloru a dobrého vína – speciální program bude připraven v Malém a Rytířském sále.

V sobotu 4. března 2017 se od 18.30 otevřou brány paláce Žofín a přesně o hodinu později moderátoři Dasha a Jan Smigmator slavnostně zahájí Reprezentační ples Českého rozhlasu.

„Pro všechny příznivce tance, kvalitní zábavy, dobré hudby a především Českého rozhlasu jsme připravili ples v krásných prostorách paláce Žofín. Věřím, že v pestrém programu si vybere každý a že Rozhlasový Big Band Gustava Broma a hvězdy jako Karel Gott, Lucie Bílá nebo Miro Žbirka budou zárukou příjemně stráveného večera, ze kterého si všichni návštěvníci odnesou bohaté zážitky,“ uvedl generální ředitel ČRo René Zavoral.

Malý sál paláce Žofín bude patřit diskotéce Nočního proudu s Milošem Skalkou. Milovníci vína a folkloru mohou navštívit Rytířský sál, kde se vystřídají BROLN a Slovácký krúžek. Připravena bude i ochutnávka vín a ukázka lidových tanců. Rytířský sál umožní volné sezení i pro ty, kteří mají zakoupeny vstupenky na stání.

Vstupenky lze zakoupit od 3. února v prodejní síti Ticketportal.
Online prodej vstupenek je k dispozici na webových stránkách ticketportal.cz.

Další informace také na webu ples.rozhlas.cz.

Žofín je tu pro Vás…

  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn

KONTAKTY

Obchodní oddělení – pronájmy

obchod@zofin.cz 
  
Hana Budílkovátel.: +420 224 934 880
Michaela Kopecká tel.: +420 224 934 880
Táňa Urbanovátel.: +420 224 934 880
Petr Denktel.: +420 224 934 880
Petr Soboltel.: +420 224 932 519

Žofínská fóra

Jiří Vaníček, manažer Žofínských fór
jiri.vanicek@zofin.cz, tel.: +420 224 930 848

Pokladna - tel.: +420 222 924 112

GALERIE

Galerie

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Virtuální prohlídka

aktuality firemní večer fórum gala večeře koncert konference kongres natáčení ples pořádání akcí prezentace pronájem pronájem sálů prostory k pronájmu slavnostní večer společenská akce svatba výstava